HAKKIMIZDA

1980 YILINDA BİREYSEL TAŞIMACI OLARAK BAŞLAMIŞ OLDUĞUMUZ TAŞIMACILIK İŞİNDE GAZİANTEP’İN ESKİ BÜYÜK FİRMALARINDA KENDİ ARAÇLARIMIZ İLE FAALİYETLERDE BULUNDUK. ŞARTLARIN OLGUNLAŞMASI VE SEKTÖRDE KENDİ NAM VE HESABIMIZA ÇALIŞMA ARZUSUNDAN DOLAYI ÖZMAL ARAÇLARIMIZLA 2007 YILINDA TUFAN LOJİSTİK VE TİC.LTD.ŞTİ. ADI ALTINDA AİLE ŞİRKETİMİZİ KURDUK. 2011 YILINDA İŞİ DAHA RESMİ HALE GETİREREK KENDİ AYAKLARIMIZ ÜZERİNDE DURMAK İÇİN “C2” ULUSLAR ARASI EŞYA TAŞIMACILIĞI BELGESİNİ VE DAHA SONRASINDA DA “TİO” TAŞIMA İŞLERİ ORGANİZETÖRLÜĞÜ BELGELERİNİ ALDIK. BÖYLECE DAHA ÖZVERİLİ, GÜVENLİ VE PROFESYONELCE ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİK.

 

               2017 ŞUBAK AYINDA FİRMA KURUCUSU OLAN İSMET TIRIKLI’NIN GERİDEN YETİŞİP GELEN GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇMAK VE DAHA GENÇ,DİNAMİK OLAN ÇOCUKLARINA YÖNETİMİ DEVRETMESİ İLE FİRMAMIZ BÜYÜMEYE VE KENDİNE BÜYÜK HEDEFLER KOYMAYA BAŞLAMIŞTIR.

 

               KÜRESELLEŞEN DÜNYADA DEĞİŞEN VE GELİŞEN ŞARTLARA AYAK UYDURUP ARAÇ FİLOSUNU DEVAMLI YENİLEYEN VE DEĞİŞTİREN FİRMAMIZ, GENÇ YÖNETİCİ, İDARİ VE ÇALIŞKAN ŞOFÖR KADROSU İLE SİZLERE DAHA İYİ HİZMETLER SUNMAKTADIR. SUNMAYADA DESTEKLERİNİZ İLE DEVAM EDECEKTİR.

 

               DÜRÜSTLÜĞÜ KENDİSİNE İLKE EDİNMİŞ OLAN FİRMAMIZ DER Kİ; “ BAŞARIMIZIN SIRRI DÜRÜSTLÜĞÜMÜZDÜR, HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.”

TUFAN LOJİSTİK AİLESİ ADINA

 

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI 

Yukarı